Prémiové byty na dosah ruky

Financování

A. Rezervační poplatek 150 000 Kč včetně DPH, splatný do 5 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka se stane součástí kupní ceny).

B. 1. SPLÁTKA (záloha na kupní cenu) ve výši 15 % kupní ceny (včetně DPH).

C. Doplatek ve výši 85 % kupní ceny včetně DPH v zákonné výši, je pak třeba zaplatit do 10 pracovních dnů ode dne doručení oznámení developera o kolaudaci jednotky.

Hypotéka

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti hypotéce Crestyl. Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejvýhodnější podmínky a speciální slevy:

  • odhad zdarma
  • nulový poplatek za zpracování
  • nejnižší úrokovou sazbu
  • zajistíte si výhodnou úrokovou sazbu již dnes a hypotéku čerpáte až po kolaudaci

Ing. Matúš Kuchálik

Finanční poradce společnosti Partners
Tel.: +420 777 330 118
Email: matus.kuchalik@partners.cz

Finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice, pojištění a úvěry. Součástí jeho služeb je komplexní poradenství postavené na analýze individuálních cílů klienta a sestavení jeho finančního plánu. Vše se řídí evropskými standardy.

Ing. Matúš Kuchálik je držitelem prestižního evropského certifikátu €FA, jenž je symbolem kvality a důvěryhodnosti. Nedílnou součástí tohoto ocenění je průběžné vzdělávání s velkým důrazem na etiku poradců.

Byty, do kterých se zamilujete. Na první pohled.

Projekt nabízí stylové interiéry a dostatek denního světla.