U bran přírodní rezervace Divoká Šárka

Šárecký dvůr je situován v Praze 6, ve velmi klidné lokalitě blízko vodní nádrže Džbán a Šáreckého údolí. Stačí udělat pár kroků a jste v přírodní rezervaci Divoká Šárka. Vyrazíte-li však opačným směrem, za 5 minut dojdete na zastávku metra Nádraží Veleslavín. Díky blízkosti Evropské třídy projekt nabízí rychlé spojení autem do centra i na letiště.

Lokalita

Nekonečné procházky

Přímo za zdí areálu se nachází sportovně-zábavní park, tenisové kurty, golfový klub s driving range a Solárium Fitness BBC. Hned za nimi láká k dlouhým procházkám i projížďkám na kole oblast protkaná sítí stezek, které se vinou podél Šáreckého potoka, po stráních a mezi skalními soutěskami přírodní rezervace. Navíc je z této lokality velmi dobře dostupné centrum Prahy a Šárecký dvůr je tak skutečně na půl cesty mezi městem a přírodou.

V přírodě, zároveň však v přímém dosahu centra Prahy

Umístění v žádané lokalitě Prahy 6 zaručuje nejen těsné spojení s přírodou, ale také blízkost důležitých dopravních tepen. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvají, autobusů a metra, které vás za 12 minut doveze na Muzeum. Po Evropské třídě se snadno dostanete na Pražský okruh a tunelem Blanka do dalších částí hlavního města i mimo něj. Na letiště Václava Havla dojedete za 10 minut. A je zde dokonce i nádraží Veleslavín.

Byty, do kterých se zamilujete. Na první pohled.

Projekt nabízí stylové interiéry a dostatek denního světla.